O stronie

Na stronie zgromadziłam 150 zdjęć, które – wraz z podpisami – są archiwum odbytych podróży. Pokazuję i opisuję fragmenty spotkań, zbieram wypowiedzi, wspomnienia, doświadczenia i opisy sytuacji związanych z fotografią, historią, wsią, codziennością.

Strona nie jest wyczerpującą narracją, ale kolekcją fotografii – papierowych, ręcznie opisanych zdjęć, które nawiązują do roli fotografii w Zakładzie jako przedmiotu na wymianę / pretekstu do rozmowy / wizualnej notatki / narzędzia obserwacji społecznych praktyk związanych z fotografią.

Fotografie można oglądać wyrywkowo – na stronie głównej wyświetlają się w losowej kolejności. Można również skorzystać z tagów – to zasłyszane, powtarzające się sformułowania dotyczące fotografii, powracające motywy, wypowiedzi i twierdzenia, które często padały w rozmowach z osobami napotkanymi po drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>